niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Szkło hartowane, folia ochronna iPhone 6, iPhone 6s


Szkło hartowane, folia ochronna Apple iPhone 6, iPhone 6s marki StilGut to idealne rozwiązanie, jeśli poszukujesz niezawodnego zabezpieczenia wyświetlacza posiadanego sprzętu. Ochrona ekranu ma szczególne i priorytetowe znaczenie, a w połączeniu z ochroną, jaką daje funkcjonalne etui do iPhone 6, stanowi jedyne kompleksowe i rzeczywiście efektywne rozwiązanie.

Szkło hartowane StilGut to produkt będący rezultatem zastosowania zaawansowanej technologii, wysokiej jakości materiałów i precyzji samego wykonania. Dzięki temu zyskujesz solidną ochronę wyświetlacza swojego iPhone’a, nie tracąc przy tym w żaden sposób na przejrzystości ekranu, czy intensywności kolorów.

Szkło hartowane iPhone 6, iPhone 6s marki StilGut – połączenie niezawodnej ochrony i znakomitej estetyki

Szkło hartowane iPhone 6, iPhone 6s marki StilGut to gwarancja niezawodnej ochrony wyświetlacza przed zarysowaniami, uderzeniami, a także upadkiem ze znacznej wysokości. Gwarancję taką daje tutaj przede wszystkim zastosowanie szkła o wyjątkowej twardości 6H. Jednak ochrona nie kończy się w tym przypadku na zabezpieczeniu przed uszkodzeniami o charakterze uderzeń, czy zarysowań. Szkło hartowane StilGut to także skuteczna ochrona ekranu przed brudem, kurzem, tłustymi plamami oraz nieestetycznymi odciskami palców pozostającymi zwykle na powierzchni wyświetlacza. Otóż szkło hartowane StilGut składa się z 5 ultra nowoczesnych warstw, tj.:

  1. oleofobicznej nanopowłoki HD, która ułatwia usuwanie zabrudzeń oraz zapobiega powstawaniu odcisków palców,
  2. pancernego szkła hartowanego o imponującej twardość 9H,
  3. folii ochronnej,
  4. powłoki OCA,
  5. powłoki silikonowej.

Takie połączenie daje efekt w postaci skutecznej ochrony przed uszkodzeniami, a także plamami na wyświetlaczu, czy też efekt zapobiegający antyrefleksom. Jednocześnie szkło nie wpływa negatywnie na przejrzystość ekranu, czy jego wybarwienie. Co istotne, poprawia estetykę urządzenia i stanowi integralny element jego wyposażenia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl