niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Szkło hartowane, folie na HTC One M9

Sortowanie
produktów
Konstrukcja etui
Cechy specjalne

Szkło hartowane na HTC One M9 marki StilGut to niezawodna ochrona wyświetlacza, przy zachowaniu jego wrażliwości na dotyk, niezakłóconego wybarwienia i pełnej przejrzystości. W naszej ofercie proponujemy szkło hartowane będące doskonałym uzupełnieniem wyjątkowego, zachwycającego designem i funkcjonalnością etui na HTC One M9. Taka kompozycja wyposażenia to gwarancja, że Twój telefon będzie w pełni zabezpieczony przed zarysowaniami, uderzeniami, czy nawet konsekwencjami upadku z dużej wysokości.

Szkło hartowane na HTC One M9 marki StilGut – co je wyróżnia?

Szkło hartowane jest rozwiązaniem znacznie bardziej skutecznym w zabezpieczaniu telefonu, niż np. folia z tworzywa sztucznego. Dlatego wybierając tego typu rozwiązanie zyskujesz pewność, że Twój telefon będzie chroniony w najlepszy możliwy sposób. Szkło hartowane 9H HTC One M8, jakie proponujemy, to oryginalny produkt niemieckiej marki StilGut GmbH. Jest ultra cienkie – ma jedynie 0,33mm grubości – a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe (twardość 9H). Kluczowa jest tutaj struktura szkła, a konkretnie jego wielowarstwowość. Otóż szkło hartowane marki StilGut na HTC One M9 składa się z 5 warstw:

  1. oleofobicznej nanopowłoka HD, która ułatwia usuwanie zabrudzeń oraz zapobiega powstawaniu odcisków palców),
  2. pancernego szkło hartowanego,
  3. folii ochronnej,
  4. powłoki OCA,
  5. powłoki silikonowej.

Takie rozwiązanie daje efekt w postaci niezawodnej ochrony wyświetlacza urządzenia przed zarysowaniami, uderzeniami, czy upadkiem, gwarantuje 100% przejrzystości, zapobiega antyrefleksom, nie zniekształca kolorów oraz nie ogranicza wrażliwości ekranu na dotyk.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl