niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Szkło hartowane, folie na HTC One M9


Szkło hartowane na HTC One M9 marki StilGut to niezawodna ochrona wyświetlacza, przy zachowaniu jego wrażliwości na dotyk, niezakłóconego wybarwienia i pełnej przejrzystości. W naszej ofercie proponujemy szkło hartowane będące doskonałym uzupełnieniem wyjątkowego, zachwycającego designem i funkcjonalnością etui na HTC One M9. Taka kompozycja wyposażenia to gwarancja, że Twój telefon będzie w pełni zabezpieczony przed zarysowaniami, uderzeniami, czy nawet konsekwencjami upadku z dużej wysokości.

Szkło hartowane na HTC One M9 marki StilGut – co je wyróżnia?

Szkło hartowane jest rozwiązaniem znacznie bardziej skutecznym w zabezpieczaniu telefonu, niż np. folia z tworzywa sztucznego. Dlatego wybierając tego typu rozwiązanie zyskujesz pewność, że Twój telefon będzie chroniony w najlepszy możliwy sposób. Szkło hartowane 9H HTC One M8, jakie proponujemy, to oryginalny produkt niemieckiej marki StilGut GmbH. Jest ultra cienkie – ma jedynie 0,33mm grubości – a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe (twardość 9H). Kluczowa jest tutaj struktura szkła, a konkretnie jego wielowarstwowość. Otóż szkło hartowane marki StilGut na HTC One M9 składa się z 5 warstw:

  1. oleofobicznej nanopowłoka HD, która ułatwia usuwanie zabrudzeń oraz zapobiega powstawaniu odcisków palców),
  2. pancernego szkło hartowanego,
  3. folii ochronnej,
  4. powłoki OCA,
  5. powłoki silikonowej.

Takie rozwiązanie daje efekt w postaci niezawodnej ochrony wyświetlacza urządzenia przed zarysowaniami, uderzeniami, czy upadkiem, gwarantuje 100% przejrzystości, zapobiega antyrefleksom, nie zniekształca kolorów oraz nie ogranicza wrażliwości ekranu na dotyk.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl