niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Folia ochronna, szkło hartowane na Samsung Galaxy S7 Edge


Folia ochronna Samsung Galaxy S7 Edge stanowi optymalne rozwiązanie, jeśli poszukujesz skutecznej ochrony swojego urządzenia przed zarysowaniami, a także plamami, czy nawet odciskami palców. Proponujemy folie na wyświetlacz oraz folie na cały telefon. W każdym przypadku wybrana folia będzie idealnie dopasowana do całego urządzenia, włącznie z zaokrąglonymi rogami, a w wybranej wersji także jego bokami, oraz tyłem.

Oczekujesz jeszcze większej skuteczności? Zestaw folię ochronną lub szkło hartowane z eleganckim, a przy tym wyjątkowo wytrzymałym etui na Samsung Galaxy S7 Edge. Zyskasz nie tylko kompleksowe zabezpieczenie swojego urządzenia, ale także zdecydowanie ekskluzywny efekt.

Folia ochronna Skinomi na ekran Samsung Galaxy S7 Edge - B01BG2B8I8

Skinomi - USA

Folia ochronna na wyświetlacz

do Samsung Galaxy S7 Edge

Cena: 69,99 zł 89,99 zł
Folia ochronna Skinomi na ekran Samsung S7 Edge, fullbody - B01BG2B9MS

Skinomi - USA

Folia ochronna na cały telefon

do Samsung Galaxy S7 Edge

Cena: 69,99 zł 99,99 zł
  • %

Folia ochronna na Samsung Galaxy S7 Edge – najlepsza ochrona i łatwy montaż

Folia, która znajduje się w naszej ofercie to markowy produkt wyróżniający się najwyższą jakością zarówno w zakresie zastosowanych materiałów (termostatyczny uretan, stosowany do ochrony samolotów wojskowych i promów kosmicznych NASA), jak i zawansowanych technologii (Self – Healing). Połączenie takich rozwiązań daje efekt w postaci znakomitej ochrony przed uszkodzeniami, w której drobne rysy znikają samoczynnie, a sama folia pozostaje w idealnym stanie przez długi czas. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl