niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Folia ochronna, szkło hartowane na Samsung Galaxy S7 Edge


Folia ochronna Samsung Galaxy S7 Edge stanowi optymalne rozwiązanie, jeśli poszukujesz skutecznej ochrony swojego urządzenia przed zarysowaniami, a także plamami, czy nawet odciskami palców. Proponujemy folie na wyświetlacz oraz folie na cały telefon. W każdym przypadku wybrana folia będzie idealnie dopasowana do całego urządzenia, włącznie z zaokrąglonymi rogami, a w wybranej wersji także jego bokami, oraz tyłem.

Oczekujesz jeszcze większej skuteczności? Zestaw folię ochronną lub szkło hartowane z eleganckim, a przy tym wyjątkowo wytrzymałym etui na Samsung Galaxy S7 Edge. Zyskasz nie tylko kompleksowe zabezpieczenie swojego urządzenia, ale także zdecydowanie ekskluzywny efekt.

Folia ochronna na Samsung Galaxy S7 Edge – najlepsza ochrona i łatwy montaż

Folia, która znajduje się w naszej ofercie to markowy produkt wyróżniający się najwyższą jakością zarówno w zakresie zastosowanych materiałów (termostatyczny uretan, stosowany do ochrony samolotów wojskowych i promów kosmicznych NASA), jak i zawansowanych technologii (Self – Healing). Połączenie takich rozwiązań daje efekt w postaci znakomitej ochrony przed uszkodzeniami, w której drobne rysy znikają samoczynnie, a sama folia pozostaje w idealnym stanie przez długi czas. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl