niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Kable

Kabel zasilający: Internetowa sprzedaż kabli do aktualnych modeli telefonów / StilGut Ponad tuzin tak znanych producentów jak LG Electronics, Qualcomm, Motorola Mobility i wiele innych zdecydowało się w roku 2011, w ramach samozobowiązania, na wprowadzenie jednolitego kabla zasilającego. Port micro USB stał się już standardem i jest stosowany prawie we wszystkich nowoczesnych smartfonach. Wyjątkiem od reguły jest firma Apple. Pod koniec 2012 roku wprowadziła ona na rynek nowy port lightning.

Jest on stosowany w najnowszych iPhone’ach, iPodach i iPadach. Ktoś, kto jest przekonany do popularnych produktów marki Apple, to w sklepie internetowym niemieckiej firmy StilGut z pewnością znajdzie pasujący kabel lightning. A ktoś, kto posiada wyłącznie urządzenia Apple’a, może używać tego kabla zasilającego Apple do bezproblemowego ładowania wszystkich modeli z portem lightning. Wyjątkowo praktyczne: Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup jednego z eleganckich etui na telefon marki StilGut, jak na przykład etui iPhone 6 albo futerał na jakiś inny model Apple’a, temu doładowanie telefonu nie sprawi najmniejszego problemu. Ponieważ wszystkie pokrowce firmy StilGut posiadają idealnie dopasowane wcięcia na port do kabla lightning Apple, przez co ochronny case nie musi być zdejmowany ze smartfona w trakcie ładowania. Kabel zasilający niemieckiej marki StilGut – wielofunkcyjny pomocnik w niskiej cenie Wszyscy, którzy posiadają zarówno smartfona ze standardowym portem micro USB, jak i jeden z modeli marki Apple ze specjalnym portem Apple’a, narzekają na niepraktyczną stronę takiego stanu rzeczy. Jeśli ktoś nie chce się złościć na większą ilość rozmaitych kabli do ładowarek, kupuje adapter lightning do kabla Apple’a lub zdecyduje się na jeden z innowacyjnych kabli zasilających „Magic Twin” niemieckiej marki StilGut. Ci wielofunkcyjni pomocnicy są rozwiązaniem 2 w 1, dzięki kombinacji z wtyczki micro USB i lightning. W ten sposób do ładowania smartfona i iPhone’a może zostać użyty jeden kabel zasilający USB. Dzięki uniwersalnemu kablowi 3 w 1 „Magic Trio“ firmy StilGut, profituje się dosłownie trzykrotnie: Posiada on bowiem wszystkie zalety „Magic Twin” oraz dodatkowe złącze Dock. Jest ono kompatybilne ze wszystkimi starszymi urządzeniami marki Apple z generacji iPhone 5.

Inteligentne kable zasilające – perfekcyjne uzupełnienie ładowarek Power Bank firmy StilGu
Ktoś, kto dużo podróżuje, często potrzebuje większej wydajności akumulatora w swoim urządzeniu. Bez wątpienia: Nie ma nic bardziej rytującego, niż ciągłe sprawdzanie poziomu baterii w smartfonie lub iPhone’ie. Ładowarka przenośna ze sklepu internetowego niemieckiej firmy StilGut jest idealnym uzupełnieniem domowej stacji ładującej. W połączeniu z praktyczną Power Bank można jednocześnie naładować nawet trzy urządzenia jednocześnie. Przenośne ładowarki marki StilGut posiadają rozmaite pojemności akumulatora i zapewniają, w zależności od modelu, wystarczająca moc dla kilku doładowań. Posiadają one port USB 2.0, przez co świetnie pasują do nich kable zasilające „Magic Twin” i „Magic Trio”. W ten sposób smartfon ze standardowym portem micro USB i iPhone, iPad albo iPod najnowszej generacji ze złączem lightning można bez problemu podłączyć do ładowarki Power Bank. A w modelach 3 w 1 istnieje dodatkowa możliwość podłączenia do Power Bank starszego modelu Apple’a ze starym złączem Dock. Nie likwiduje to tylko zbieraniny najróżniejszych kabli, ale przede wszystkim oszczędza masę cennego czasu.

Kabel do ładowarki firmy StilGut – gwarantowana jakość marki
Najwyższym priorytetem w produkcji akcesoriów niemieckiej firmy StilGut są najlepsza jakość surowców i wyjątkowy komfort użytkowania. Dlatego wtyczki wszystkich kabli ze sklepu online są pozłacane. Co w tym wyjątkowego? Złoto ma niezrównana zaletę, że wilgoć, szybka zmiana temperatur albo bardzo częste użytkowanie, nie doprowadza do jego korozji lub utlenienia. A to z kolei zapewnia najlepsze bezpieczeństwo kontaktu. Pozłacane wtyczki nie są podatne na awarie, dlatego nagły defekt lub nierozpoznanie wtyczki przez urządzenie są praktycznie wykluczone. To wszystko sprawia, że kabel zasilający marki StilGut może być wiernym towarzyszem smartfona przez długie lata!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl