niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Szkło hartowane, folia ochronna iPhone 7 Plus


Szkło hartowane przeznaczone dla Apple iPhone 7 Plus to idealne dopełnienie funkcjonalnego i estetycznego etui. Takie połączenie stanowi niezawodną i kompleksową ochronę dla posiadanego przez Ciebie sprzętu. Jeśli zatem oczekujesz niezawodnych, skutecznych, a przy tym kompleksowych rozwiązań, postaw właśnie na proponowane przez nas etui i znakomite pancerne szkło.

Szkło hartowane dedykowane iPhone 7 Plus jest niezwykle cienkie, ma bowiem jedynie 0,33mm grubości, gwarantuje jednak skuteczne zabezpieczenie ekranu przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi, upadkiem z dużej wysokości, a także brudem, tłuszczem, potem, czy też kurzem. To rzeczywista ochrona, a nie jedynie jej obietnice. Jakość, która po prostu pozostawia rynkową konkurencję daleko w tyle.

Szkło hartowane iPhone 7 Plus marki StilGut to ultra nowoczesne i skuteczne rozwiązanie

Szkło wykonane w technologii 3D składa się z 5 warstw, gwarantując jednocześnie niezawodność, solidność, a także idealną przeźroczystość, bez efektu zniekształcania kolorów ekranu. Folia ochronna jest wyjątkowo prosta i szybka w montażu. Warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie przede wszystkim ze względu na efektywną ochronę wyświetlacza nawet przed potężnymi uderzeniami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz konsekwencjami upadku telefonu z dużych wysokości.

Jak wspomnieliśmy, szkło hartowane iPhone 7 Plus marki StilGut to  składa się z kilku, dokładnie pięciu warstw. Jedną z nich jest nanopowłoka oleofobiczna. Takie rozwiązanie ułatwia czyszczenie szkła z tłustych zabrudzeń i zapobiega powstawaniu na powierzchni ekranu odcisków palców. Pozostałe warstwy stanowią tutaj:

  • pancerne szkło hartowane o twardość 9H,
  • folia ochronna,
  • powłoka OCA,
  • powłoka silikonowa.

Proponowane rozwiązanie z pewnością docenią wszyscy poszukujący sprawdzonych, rzetelnych i znakomitych pod względem jakości sposobów na zabezpieczenie swojego iPhone'a.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl