niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe od StilGut idealne dla Twojego smartphona lub tabletu!

Obecnie smartphony i tablety są pomocnymi towarzyszami w codziennym życiu - jednak tylko do momentu, gdy nie znajdziesz się w samochodzie, gdzie korzystanie z urządzenia lub jego ładowanie jest dużo trudniejsze. Od teraz nie będzie to już dla Ciebie problemem: dzięki naszym akcesoriom wysokiej niemieckiej jakości możesz używać telefonu, prowadząc samochód zarówno wygodnie, jak i bezpiecznie!

Akcesoria samochodowe dla wymagających

Ładowarki, które możesz kupić tanio w super markecie, rzadko są warte polecenia pod względem jakości: szybko poczujesz, że niepotrzebnie wydałeś pieniądze, gdy nowe urządzenie zepsuje się już przy rozpakowywaniu. Częstokroć zawodzą Cię też po dłuższych wycieczkach. Za to w akcesoriach samochodowych od StilGut zawsze znajdziesz najlepsze rozwiązanie: ładowarki wysokiej niemieckiej jakości, wykonane z metalu i tworzyw sztucznych, towarzyszyć Ci będą przez lata zarówno w krótkich, jak i długich podróżach. Podłączysz naszą ładowarkę do odpowiedniego gniazda w samochodzie i już możesz ładować swoje urządzenia USB na wszelkie sposoby podczas jazdy samochodem.

Z naszymi ładowarkami obejdziesz wiele problemów: podczas jazdy możesz słuchać muzyki ze smartphone przez łącze Bluetooth lub system audio . Weź pod uwagę jednak, że stale aktywne łącze Bluetooth zużywa bardzo dużo energii. Jednak gdy połączysz swój smartphone z akcesoriami samochodowymi od StilGut, nie musisz się niczym więcej martwić: jadąc do celu, masz 100% pewność naładowania sprzętu w samochodzie.

Produkty tej kategorii umożliwią Ci przyjemne podróźowanie i zawsze zaopatrzą Twoje urządzenia w energię.

Akcesoria samochodowe – jedno dla wszystkich urządzeń!

Dzisiejsi kierowcy, którzy zawodowo wciąż przebywają w drodze, zawsze potrzebują więcej niż jednego urządzenia. Dla smartphona, tabletu i innych sprzętów, jak na przykład Smart Watch jedna ładowarka może być często niewystarczająca. A że dziś każde urządzenie można ładować przez uniwersalne łącze USB – przygotowujemy produkty, do których bez problemu można przyłączyć wiele urządzeń.

Jest to też idealne rozwiązanie podczas rodzinnych wycieczek: Możesz podłączyć trzy smartphony i tablet pod jedną ładowarkę i w prosty sposób naładować wszystkie sprzęty w tym samym czasie. Również warto polecić tu PowerBanki od StilGut: to przenośne baterie, które łatwo naładujesz, a później podłączysz do smartphona czy tabletu i swobodnie naładujesz urządzenie, ciesząc się w tym czasie wypoczynkiem na łonie natury.

StilGut to firma, która doskonale przewiduje przyszłość. Dzięki ładowarkom z klasycznym wejściem USB możesz ładować nowoczesne smartphony w bardzo krótkim czasie. Wszystkie nasze produkty spełniają najważniejsze standardy napięcia i mocy energii, abyś mógł niezawodnie i szybko naładować swój telefon, nie podejmując żadnego ryzyka.

Kompaktowy, ujmujący styl to cecha charakterystyczna każdego naszego produktu: wysokiej jakości akcesoria od razu rzucają się w oczy, abyś nigdy nie zgubił ich między innymi przedmiotami, jakie przewozisz w samochodzie.

Używanie telefonu podczas jazdy, jest nie tylko nielegalne, lecz także bardzo niebezpieczne. Mimo to od czasu do czasu to nieuniknione – na przykład, gdy musisz zerknąć na nawigację. Dlatego StilGut produkuje, specjalnie dla Twojej wygody, trwałe zamocowania wysokiej niemieckiej jakości, które możesz dopasować do wymiarów wszystkich aktualnych smartphonów. Produkty niemieckiej firmy StilGut otwierają przed Tobą cały szereg nowych możliwości obsługi telefonu podczas jazdy samochodem:

  • W naszym uniwersalnym zamocowaniu, możesz bez problemu ustawiać szerokość uchwytu, aby dopasować go do wymiaru telefonu. Uchwyt ten zagwarantuje Ci także bezpieczne, nieruchome ułożenie telefonu podczas jazdy.
  • Obracaj i wymachuj smartphonem jak tylko chcesz. Twój telefon może być używany jako nawigacja,co wymaga poziomego ułożenia lub, jeśli wolisz, służyć Ci jedynie do odbierania połączeń przez zestaw Bluetooth, do którego wygodniejszym jest pionowe ustawienie. Sam zdecyduj, w jaki sposób będziesz używać swojego uchwytu od StilGut!
  • Przytwierdzając nasze akcesoria w wywietrzniku, możesz uzyskać całkowicie nowe możliwości: razem z odświeżaczem powietrza, dodatki od StilGut zatroszczą się, aby powietrze w Twoim samochodzie było zawsze świeże. Uchwyt do smartphona od StilGut –jest nie tylko praktyczny, lecz także multifunkcjonalny!

Decyzję, w jakim celu będziesz używać swojego telefonu, pozostawiamy Tobie. Jeśli mimo całkowitej pewności obawiasz się, że twój smartphone nie jest w 100% przytwierdzony do uchwytu – połącz swój sprzęt od Apple z etui iPhone 6s, by uzyskać niezawodną ochronę.

Akcesoria samochodowe od StilGut – to jakość decyduje

Kupując ładowarkę lub uchwyt ze sklepu StilGut, decydujesz się na produkt, który nie zawiedzie Cię przez wiele lat i ułatwi Twoje mobilne życie.

Łatwo można przewidzieć, że rozmiary telefonów stale się zmieniają, dlatego regulowany uchwyt od StilGut jest praktycznym wyborem, który potrafi dopasować się do Twojego urządzenia. Wysokiej jakości tworzywa, z jakich wykonujemy nasze uchwyty, dają Ci gwarancję, że posłuży Ci on przez wiele lat. Używając naszych dodatków do samochodu w oryginalnym stylu, zauważysz, że nabyłeś nie tylko praktyczne, lecz także multifunkcjonalne akcesoria niemieckiej jakości.

Posiadasz pytania co do naszych produktów, takich jak ładowarka USB, urządzenie ułatwiające rozruch silnika czy PowerBank? Nasz zespół chętnie rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci odnaleźć sprzęt, spełniający wszystkie Twoje wymagania. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość, a natychmiast Ci pomożemy!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl