niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

StilGut - Etui do na Apple iPad Air - Couverture, czarny karbowana- X0006ZTLLB

Tablet można uznać za urządzenie będące kompromisem pomiędzy smartfonem a laptopem. Jest zdecydowanie bardziej mobilny niż komputer, a większy niż w telefonie ekran daje możliwość łatwiejszego poruszania się po sieci.

Wychodząc naprzeciw wymagającemu klientowi zaprojektowaliśmy etui do iPad Air, które daje możliwość korzystania z niego w zaskakująco wygodny sposób. To Ty decydujesz, czy trzymasz tablet w rękach, czy wolisz go wygodnie ustawić na stole.

Korzystaj wygodnie z Apple iPad Air

Etui niemieckiego producenta StilGut cechuje przede wszystkim równowaga pomiędzy elegancją i wygodą. To nie jest kolejny pokrowiec, który oszpeci Twojego iPada Air. To etui, które go uzupełni i doda mu szyku. Wykonane ręcznie z najwyższej jakości skóry naturalnej zapewni urządzeniu bezpieczeństwo przed zarysowaniami, stłuczeniem, kurzem oraz pyłem. Etui Couverture posiada precyzyjnie wykonane nacięcia, dzięki czemu nie wymaga zdejmowania podczas ładowania i wykonywania zdjęć. Wszystkie funkcjonalne przyciski pozostaną odkryte, dając możliwość swobodnego korzystania z nich. Postaw na wygodę i elegancję razem z etui Couverture dla iPada Air.

Filozofia StilGut:

Jakość: niemiecka precyzja wykonania, zastosowanie gatunkowo najlepszych materiałów, ręczne wykonanie, doskonałe dopasowanie

Serwis: natychmiastowa wysyłka kurierska, indywidualna obsługa klienta, możliwość zwrotu towaru do 14 dni, 2 lata gwarancji

Design: ekskluzywne, eleganckie, modne i funkcjonalne etui i akcesoria do smartfonów i tabletów, dostępne w różnych kolorach i modelach

Ocena: 5 (Ilość ocen: 50)
  • Łukasz Nowak
    "Super jakość produktu, ekspresowa dostawa. polecam wszystkim i sam skorzystam ponownie w przyszłości"
  • Wojciech Mazur
    "Zdecydowanie polecam. Wysoka Jakość sprzedawanego przedmiotu."
  • Marcin Jaworski
    "Wszystko zgodne z opisem. Ładnie zapakowane. Kontakt superowy ze sprzedającym i kurierem. BRAWO !!! POLECAM !!!"
  • Maciej Marszałek
    "Polecam z całego serca:) Błyskawiczna transakcja, sympatyczny i konkretny kontakt. Pełen profesjonalizm. Dziękuje i Pozdrawiam serdecznie"
  • Zuzanna Maj
    "Sprawna realizacja, wszystko w porządku, dziękuję."
  • Wiktor Zalewski
    "Bardzo szybko i sprawnie. Uchwyt zgodny z opisem. Polecam!"
  • Marta Błaszczyk
    "Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Etui w dobrej jakości i dopasowane do modelu"
  • Klaudia Mróz
    "błyskawiczna wysyłka, towar znakomity. profesjonalne podejście. szczerze polecam !"
  • Adam Dobrowolski
    "Błyskawiczna przesyłka, pięknie wykonany skórzany futerał, super kontakt. Dziękuję i polecam!"
  • Maciej Olejniczak
    "Transakcja przebiegła wzorowo pod każdym względem. Bardzo dobry kontakt, ekspresowa wysyłka i towar solidnej jakości. Szczerze polecam"
  • Jakub Marek
    "Profesjonalnie, miło i sympatycznie! Serdecznie polecam i zachęcam wszystkich do współpracy z tym sprzedawcą"
  • Kamil Witkowski
    "Towar otrzymałem dokładnie taki jak na zdjęciach. Kontakt ze sprzedającym - wzorowy - bardzo szybka odpowiedź meilowa, miły kontakt telefoniczny! Swoje szkło otrzymałem następnego dnia! Polecam wszystkim!"
  • Emilia Bednarczyk
    "Miło, błyskawicznie i profesjonalnie. Gorąco polecam!"
  • Julia Kozłowska
    "Jedna z najszybszych moich transakcji. Pełny profesjonalizm. Futerał w oryginalnym opakowaniu. Znakomita jakość, jak zwykle (to mój czwarty Stilgut, do różnych aparatów). SZCZERZE POLECAM!"
  • Antonina Kowalska
    "Kijek do selfie super. Solidnie wykonany, nie wygina sie. Bardzo gorąco polecam"
Kod produktu: X0006ZTLLB X0006ZTLLB
  • ✔ Darmowa dostawa od 69 zł
  • ✔ Natychmiastowa wysyłka
  • Oryginalny produkt
    Oryginalny produkt niemieckiej marki StilGut to gwarancja jakości i zadowolenia.
  • Skóra naturalna
    Wysokiej jakości skóra cechuje się wysoką elastycznością i posiada unikalną, naturalną strukturę.
  • Ochrona urządzenia
    Etui chroni urządzenie w każdej sytuacji. Specjalne, wzmocnione tworzywo sztuczne chroni urządzenie z zewnątrz, również podczas upadku, natomiast delikatny materiał mikrofibra chroni telefon od wewnętrznej strony etui.
  • Ręczne wykonanie
    Specjalnie wyselekcjonowane najwyższej jakości materiały, precyzyjnie wymierzone, następnie wycięte, poddawane obróbce i zszywane.
  • Lekkie jak piórko
    Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, możemy zaprojektować wyjątkowo lekkie etui bez utraty solidnej ochrony urządzenia.
  • Idealne dopasowanie
    100% idealne dopasowanie, doskonały chwyt i przylegające krawędzie. Etui StilGut są szyte na miarę i jednocześnie urządzenie nie ślizga się w dłoni.
  • Etui typu Couverture
    Klasyczne otwarcie z funkcjonalnym zapięciem umożliwia wyjątkowo komfortowe korzystanie z urządzenia. Elegancja i funkcjonalność. Etui posiada funkcję stojaka.
  • Etui Apple iPad Air Etui do na Apple iPad Air - Couverture, czarny karbowana- X0006ZTLLB oryginalny produkt znanej niemieckiej marki StilGut GmbH
  • Najwyższej jakości skóra naturalna
  • Praktyczny stojak, dzięki funkcji stojaka korzystanie z urządzenia jest bardzo wygodne
  • Mikrofibra wewnątrz etui zapobiega zarysowaniom urządzenia
  • Prestiżowy design spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów
  • Wygodne ładowanie bez konieczności wyciągania z etui
  • Eleganckie, firmowe opakowanie, doskonale nadające się na prezent
Dostępne kolory:
  • Etui do na Apple iPad Air - Couverture, brązowy - X0006ZTLLL
  • Etui do na Apple iPad Air - Couverture, kremowy karbowana- X0006ZTLL1
Prezentacja wideo:
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl