niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Etui do Blackberry Motion

BlackBerry Motion etui z prawdziwej skóry: styl i jakość połączone w doskonałość

Blackberry należy niewątpliwie do jednego z pionierów swojej branży i za pomocą swoich smartfonów uzyskał wgląd w struktury rynku poprzez nadanie mu ważnych impulsów i postawienie na strategię postępu technicznego, który niekiedy daleko wyprzedzał swoje czasy. Już w 1990 roku firma była pierwszym producentem oferującym swoim klientom możliwość pisania wiadomości e-mail za pośrednictwem telefonu komórkowego i korzystania z mobilnego internetu.

Przez długi czas system operacyjny Blackberry OS stanowił punkt odniesienia dla bezpieczeństwa w dziedzinie komunikacji. Dopiero dzięki stale rosnącej usłudze szyfrowania usług Messenger udaje się innym oferentom na rynku dogonić tego typu standardy. Za pomocą etui do Blackberry firma Stilgut jest jednym z pierwszych sprzedawców oferujących etui na smartfon wydany pod koniec 2017 roku.

Wygodny i niezawodny - Motion Case firmy Blackberry oraz jego różne warianty

Dzięki dużemu ekranowi dotykowemu, wysokiej rozdzielczości oraz systemowi operacyjnemu Android 7.1 o nazwie Nougat, Blackberry Motion został zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjazności dla użytkownika. Aby spełnić tak wysoki poziom przyjazności względem klienta, Stilgut stara się spełnić bezkompromisowo ich potrzeby poprzez bogaty wybór smartfonów. W naszym portfolio znajdują się różne odmiany Motion Case'ów firmy Blackberry, z których każdy użytkownik może wybrać to, które jest właściwe i odpowiada jego wymaganiom:

  • Odmiana modelu Talis: Nasze etui Talis posiadają idealnie dopasowany uchwyt i wzmocnioną skórzaną obudowę, która zakrywa przednią i tylną część telefonu. Są one otwarte na bok i mają dwa mniejsze przedziały na wizytówki lub karty kredytowe, a także duży przedział na notatki lub banknoty w przypadku BlackBerry Motion Case.

  • Odmiana modelu Book Type: Ta forma etui otwiera się bokiem tak jak w przypadku Talis jest dostępna w dwóch wersjach z zamknięciem lub bez i dostępnym klipsem. Stanowią one idealny kompromis pomiędzy bardzo cienkim Ultra Slim, a funkcjonalnym Talis.

  • Odmiana modelu Ultra Slim: dzięki etui Ultra Slim klips osadzony jest na górnej krawędzi i można go wygodnie otworzyć jedną ręką. Przednia pokrywa może zostać złożona w dół, dzięki czemu smartfon można otworzyć jednym płynnym ruchem ograniczając w ten sposób ilość chwytów dłońmi.

  • Rękawy (sleeve), portfele (wallets) i torby- W przeciwieństwie do modeli dopasowanych do indywidualnych potrzeb, te trzy typy etui są uniwersalnie zaprojektowane dla konkretnego rozmiaru telefonu komórkowego, ale nie posiadają wycięć dla portów i przycisków.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl