niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Etui do Microsoft

Futerał na Microsoft Surface: Tanie zakupy w sklepie internetowym StilGut

W roku 2012, po tym, jak już pojawiły się tablety Apple i Android, koncern Microsoft wypuścił na rynek tablet z systemem operacyjnym Windows. System operacyjny Windows RT jest wyraźnie zorientowany na wariant Windows Desktop, dzięki czemu przy zmianie na Microsoft Surface, inaczej jak w przypadku innych tabletów, znane środowisko pracy pozostaje niezmienione. Ustawienia mogą być synchronizowane z innymi komputerami, pod warunkiem, że są one zameldowane pod tym samym kontem Microsoft. W ten sposób właśnie dla użytkowników systemu Microsoft, Surface jest idealną alternatywą dla urządzeń bazujących na IOS i Android. Jak we wszystkich tabletach, także w przypadku Microsoft Surface, delikatny ekran jest najbardziej wrażliwym punktem urządzenia. Dlatego najlepiej go zabezpieczyć etui do Microsoft Surface niemieckiej firmy StilGut. Futerał na Microsoft Surface marki StilGut zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa i zapewnia najlepszą jakość oraz dobrze przemyślany dizajn.

Futerał na Microsoft Surface: Tanie zakupy w sklepie internetowym StilGut

W roku 2012, po tym jak już pojawiły się tablety Apple i Android, koncern Microsoft wypuścił na rynek tablet z systemem operacyjnym Windows. System operacyjny Windows RT jest wyraźnie zorientowany na wariant Windows Desktop, dzięki czemu przy zmianie na Microsoft Surface, inaczej jak w przypadku innych tabletów, znane środowisko pracy pozostaje niezmienione. Ustawienia mogą być synchronizowane z innymi komputerami, pod warunkiem, że są one zameldowane pod tym samym kontem Microsoft.

W ten sposób właśnie dla użytkowników systemu Microsoft, Surface jest idealną alternatywą dla urządzeń bazujących na IOS i Android. Jak we wszystkich tabletach, także w przypadku Microsoft Surface, delikatny ekran jest najbardziej wrażliwym punktem urządzenia. Dlatego najlepiej go zabezpieczyć etui do Microsoft Surface niemieckiej firmy StilGut. Futerał na Surface marki StilGut zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa i zapewnia najlepszą jakość oraz dobrze przemyślany dizajn.

Etui do Microsoft Surface: Szlachetny dizajn i jakość niemieckiej marki StilGut

Niemiecka firma StilGut oferuje rozmaite etui do Surface, wykonane z najwyższej jakości sztucznej skóry. Nie ma znaczenia, który model zostanie wybrany, gdyż każdy cover Surface marki StilGut jest starannie ręcznie wykonany. W ten sposób futerały na Microsoft Surface są optymalnie dopasowane, obojętnie czy z klawiaturą, czy bez, przez co gwarantują najlepsza ochronę. Case Microsoft Surface firmy Stilgut wyróżnia się swoim wyjątkowo prostym, a zarazem przemyślanym w każdym detalu, dizajnem. Stojak Triangel umożliwia komfortowe ustawienie urządzenia pod trzema różnymi kątami, co pozwala na wygodne korzystanie ze wszystkich funkcji, jak na przykład z ekranu dotykowego, Dock’u lub regulatora głośności. Elegancki wygląd pokrowca StilGut podkreśla wyrafinowane wzornictwo Microsoft Surface i, dzięki najlepszemu wykonaniu z najwyższej jakości materiałów, czyni z niego cover na Microsoft Surface ekstraklasy. Sklep internetowy StilGut posiada w swojej ofercie nie tylko wysokojakościowe futerały na Microsoft Surface, ale także, oprócz wielu innych ochronnych pokrowców, takie modele jak smukły case Surface 2 i komfortowe etui Surface Pro 2.

 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl