niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł
Kariera

Aktualne oferty pracy w STILGUT POLSKA:

specjalista ds. e-marketingu

Miejsce pracy: Koszalin

Wymagania:

  • doświadczenie w pozycjonowaniu

  • znajomość nowoczesnych technologii związanych z WWW (języki programowania, środowiska serwerowe)

  • doskonała znajomość narzędzi SEO oraz usług typu SEM (dostawców usług SEM)

  • znajomość powszechnych narzędzi do badania popularności, ruchu, narzędzi marketingowych (np. Google Analitycs, AdWords, AdSense)

  • zdolności copywriterskie

  • doświadczenie w prowadzeniu bloga firmowego

  • znajomość branży e-commerce

Obowiązki:

  • pozyskiwanie wartościowego ruchu na stronie

  • zwiększenie rozpoznawalności firmy w internecie

  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji

  • prowadzenie fanpage na profilach społecznościowych (Facebook, Instagram, Google +, etc.)

  • prowadzenie bloga firmowego

  • marketing szeptany

  • kreatywność, odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość branży GSM: akcesoria, telefony i tablety

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

  • CV

  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty prosimy wysyłać na adres: biuro@stilgut.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl