niemiecka jakość  ekskluzywny design  natychmiastowa wysyłka
do kasy suma: 0,00 zł

Kijek - ramię do selfie

SELFIE STICK FIRMY STILGUT – OSPRZĘT FOTOGRAFICZNY DLA WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW
Selfies są absolutnie na topie i codziennie miliony ludzi zamieszcza je na portalach społecznościowych. Także w trakcie robienia tych spontanicznych zdjęć z własnego życia dużą różnicę stanowi używanie najwyższej jakości osprzętu fotograficznego. Dzięki selfie stick niemieckiej firmy StilGut Wasze zdjęcia będą zawsze perfekcyjne. Jest on kompatybilny ze wszystkimi aktualnie dostępnymi smartfonami i urządzeniami GoPro.

SELFIES JAK OD PROFESJONALISTY – DZIĘKI SELFIE STICK FIRMY STILGUT
Selfies stały się w międzyczasie sztuka sama w sobie. Jednak z konwencjonalnymi pamiątkowymi zdjęciami mają mało do czynienia. Wielu „selfie-fanom” nie chodzi o to, żeby zatrzymać w czasie wyjątkowe zdarzenia – oni chcą inscenizować na zdjęciach siebie, swój styl życia i swoją codzienność, i to w najbardziej perfekcyjny sposób. Okazuje się to często bardziej skomplikowane niż by się wydawało, gdyż znalezienie odpowiedniej pozycji za pomocą smartfona nie jest takie proste. Dzięki selfie stick niemieckiej firmy Stilgut, poruszone zdjęcia, jak i ujęcia wykonane pod złym kątem i z niekorzystnej odległości, są raz na zawsze przeszłością. Oczywiście projektanci naszego uchwytu selfie mieli na względzie przede wszystkim segment Premium, czyli najbardziej wymagających klientów. Standardowymi przedstawicielami fotografowania smartfonem są obecnie takie znane marki jak Apple, Samsung oraz tajwański producent HTC. Do ich flagowych modeli optymalnie pasuje selfie stick firmy StilGut. Naturalnie w naszym sklepie internetowym oferujemy także inny osprzęt do aktualnych urządzeń „wielkiej trójki” oraz do wszystkich pozostałych popularnych smartfonów. Może zainteresuje Państwa zaprojektowane przez designerów marki StilGut i wykonane ręcznie z najwyższej jakości skóry naturalnej etui na iPhone 6?

CO SPRAWIA, ŻE UCHWYT DO SELFIE MARKI STILGUT JEST WYJĄTKOWY?
Uchwyty do selfie wyrastają na rynku jak grzyby po deszczu – w wielu wersjach i o bardzo zróżnicowanej jakości. StilGut konsekwentnie plasuje swój cały asortyment w segmencie najbardziej wymagającego rynku. W naszym sklepie online oferujemy wyłącznie designerski towar, który sami zaprojektowaliśmy i którego produkcję stale nadzorujemy. Rzecz jasna dotyczy to także selfie stick marki StilGut. Wyposażenie i specyfikacje techniczne urządzenia mówią w każdym razie same za siebie. Uchwyt do telefonu firmy StilGut jest wykonany ze stabilnego aluminium najwyższej jakości. Jego teleskopowy statyw można ustawić w odległości od 29 do 115 cm. Taśma podtrzymująca do ręki i gumowy uchwyt zapewniają bezpieczne utrzymanie monopoda. W dolnej części uchwytu znajduje się gwint śruby, który umożliwia przykręcenie pręta do tradycyjnych statywów. Selfie stick StilGut’a jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Android 4.4 i iOs 6.0, jak i wszystkimi aktualnymi wersjami. Poza tym ważące tylko 186 g urządzenie nie będzie dla Państwa obciążeniem nawet na dłuższych trasach. Smartfona lub aparat fotograficzny mocują Państwo w uchwycie kijka do selfie i ustawiacie go pod właściwym kątem. Smartfon i selfie stick komunikują się ze sobą za pomocą Bluetooth, a Państwo obsługują urządzenie pilotem. Jedynym kryterium, żeby uchwyt do selfie marki StilGut nadawał się do Państwa smartfona lub aparatu fotograficznego, jest dopasowanie zamocowania na telefon. Biorąc pod uwagę modele najnowszej generacji znanych producentów smartfonów, nie będzie z tym żadnych problemów. W sklepie internetowym niemieckiej firmy StilGut znajdą Państwo także dopasowane, wykonane ręcznie pokrowce dla flagowców aktualnie najważniejszych konkurentów iPhone, jak na przykład etui do Samsung Galaxy S6 i case HTC One M9.

DLACZEGO UCHWYT DO SELFIE FIRMY STILGUT DO SMARTFONÓW I GOPRO SĄ GODNE POLECENIA?
Jeśli ktoś często robi zdjęcia smartfonem, nie powinien rezygnować z zakupu selfie sticka do smartfonów i GoPro – i tym samym zdecydować się na najwyższej jakości uchwyt do selfie niemieckiej firmy StilGut. Poradzi on sobie znakomicie nie tylko z klasycznymi selfie, ponieważ oferuje swojemu użytkownikowi wiele możliwości. Monopod marki StilGut idealnie jest bardzo pomocny przy robieniu takich zdjęć, jak na przykład:
- Zdjęcia grupowe z rodzina i przyjaciółmi – na imprezie, podczas wycieczki albo w biurze.
- Dokumentacja Waszych sportowych dokonań.
- Zdjęcia wykonane na świeżym powietrza w trudno dostępnym miejscu. Dzięki kamerze GoPro Hero lub odpowiednio wyposażonemu smartfonowi i selfie stick firmy StilGut są możliwe nawet niesamowite ujęcia pod wodą.
Wybierając uchwyt do selfie marki Stilgut, zdecydujecie się na wyjątkowy osprzęt najwyższej jakości do Waszego smartfona lub aparatu. Nasz team życzy Państwu dobrej zabawy i imponujących zdjęć.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl